Odkaz facebook Odkaz novinky Odkaz Ceník

DOVOLENÁ S DĚTMI V KRKONOŠÍCH
Zábava, hra i výuka ... to vše v Harrachově

SNOWKIDZ PARK V HARRACHOVĚ

Jako jediná lyžařská škola v Harrachově poskytuje SnowKidz park dětem 30 m dlouhý pojízdný koberec, snowtubingovou dráhu, koulovací prostor a nezbytné moderní pomůcky, důležité pro kvalitní dětskou lyžařskou výuku.

KAŽDÝ DEN OD 9 DO 17 HODIN.

UMÍSTĚNÍ: pod hotelem Skicentrum

Výuka v tomto areálu probíhá vždy hravou a zábavnou formou s využitím barevných a atraktivních pomůcek a hraček, pod vedením instruktorů speciálně vyškolených na dětskou metodiku. Vše je motivováno postavičkami SnowKidz a pohádkovými postavami, které děti dobře znají, zvířátky, různými typy sportů atp.

Za dosažené úspěchy jsou děti průběžně odměňovány a tím motivovány k dalšímu pokroku. Na závěr výuky získá každý malý lyžař nebo snowboardista diplom nebo certifikát a věcné dárky. Samozřejmou součástí výuky jsou odpočinkové pauzy, jejichž součástí jsou hry bez lyží nebo snowboardu, koulování, bobování, stavění sněhuláků, návštěva sněhového hradu atp. Po zvládnutí základních dovedností ve SNOWKIDZ parku pokračují malí lyžaři nebo snowboardisté na lanový vlek, poté na větší sjezdovku s vlekem talířovým, popř. sedačkovou lanovkou.

 Jako jediná lyžařská škola v Harrachově poskytuje SnowKidz park dětem 30 m dlouhý pojízdný koberec, který výrazně usnadní malým sportovcům jejich první chvíle na sněhu a ušetří jim mnoho sil! Dále pak oplocenou plochu určenou začínajícím malým lyžařům, snowtubingovou dráhu, koulovací prostor a nezbytné moderní pomůcky, důležité pro kvalitní dětskou lyžařskou výuku.
 

Více informací a kontakty naleznete zde: http://www.snowkidz.cz/snowparky/harrachov/

AKTUÁLNÍ INFORMACE

Letní provoz ukončen!

Lanovky mimo provoz!

Probíhají revizní práce a příprava na zimní sezónu.

 

SKI AREÁL HARRACHOV LIVE
NEPŘEHLÉDNĚTE

 

skipas