HARRACHOV - HORSKÉ STŘEDISKO V KRKONOŠÍCH

HARRACHOV JE ZDROJEM NOVÉ ENERGIE

Harrachov leží v 686 m n.m. a svou polohou patří k nejvýznamnějším rekreačním a sportovním střediskům západní části Krkonoš ležící při hranici s Polskem (hraniční přechod Harrachov-Jakuszyce).

Harrachov je známým centrem turistiky a zimních sportů. Celé území Harrachova je protkáno bezpočtem turistických a cyklistických tras, desítkami kilometrů upravovaných a značených lyžařských stop, sjezdových tratí všech stupňů náročnosti. Hlavní dominantou města Harrachova, která upoutá každého návštěvníka v každém ročním období, je silueta mamutího skokanského můstku na pozadí Čertovy hory (1022 m n.m.).

 

Harrachov nabízí množství turistických tras. Výlety hlubokými lesy podél horských bystřin, nezapomenutelné výhledy z horských hřebenů.

V létě jsou návštěvníkům Harrachova k dispozici tenisové kurty, minigolfová i golfové hřiště, hřiště pro plážový volejbal, nechybí tu ani koupaliště.

Aktivní i relaxační pobyt můžete strávit u lanovky v Harrachově. Děti i dospělí se tu zabaví v dětském parku, na různých atrakcích jako je indiánský tenis či slackline. Občerstvení s relaxací a nádherným výhledem nabízí restaurace STONE, která je všem denně k dispozici přímo u lanovky.

Harrachov Vás zve k návštěvě, aktivnímu či relaxačnímu pobytu.

 

Jak do Harrachova?
Autem po silnici I/10 z Prahy přes Mladou Boleslav, Turnov a Tanvald. Od Hradce Králového na Jičín, Horka u St. Paky, Jilemnici a dále po silnici I/14 do Harrachova. Od Liberce po silnici I/14 do Harrachova. Vlakem do stanice Harrachov, kde je v letní i zimní sezóně autobusový spoj do Harrachova. Autobusem je pravidelné linkové spojení z Prahy, Brna a Liberce.

Mohlo by Vás zajímat:
- LANOVKA HARRACHOV - ČERTOVA HORA >
- CYKLOTRASY HARRACHOV A OKOLÍ >
- TURISTIKA V KRKONOŠÍCH, HARRACHOV >
- GEOCACHING V KRKONOŠÍCH, HARRACHOV >
- DĚTSKÝ PARK, ATRAKCE A ZÁBAVA PRO DĚTI >

Foto
Foto
 
Foto
Foto
 
Foto
Foto
 
Foto
Foto
 
Foto
Foto
 
Foto
Foto
 
Foto
Foto
 
Foto
Foto
 
AKTUÁLNÍ INFORMACE

Letní provoz ukončen!

Lanovky mimo provoz!

Probíhají revizní práce a příprava na zimní sezónu.

 

SKI AREÁL HARRACHOV LIVE
NEPŘEHLÉDNĚTE