WE WAS GETTING A SUCCESSFUL CATEGORY OF BABY FRIENDLY CERTIFICATE
Relax and sunbathe at our park while your kids try one attraction next to each other.

Being "baby friendly" means being child friendly, providing services or products that make it easy for families with children. Find out more at www.babyfriendlycertificate.com. And for families with children, our device really offers a lot. Big wooden castle from Tom's parks manufacturer with slides, climbing frames, funicular and other obstacles, giant bouncing trampoline, inflatable jumpers, slack line,

Families with children also bring a number of benefits (FAMILY RIDING ON CABLE or HARRACHOV CARD).

Thank you for your kindness and we look forward to meeting you.

O certifikátu baby friendly

Místa označená nálepkou baby friendly najdou zájemci na internetových stránkách www.vasikamaradi.cz, cíleně na nich hledají typy k výletům rodiny s dětmi. V principu to znamená, že jede-li rodina z Prahy na výlet do Harrachova a nezná to tam, má možnost na stránkách vasikamaradi.cz najít různá místa, která jsou vhodná pro rodiny s dětmi. Místa, kde mohou přespat, kde se mohou najíst a to vše v prostředí, které je „baby friendly", je doporučováno, vyzkoušeno a otestováno, následně certifikováno, a je zde záruka „baby friendly" parametrů.


Instituce s označením „baby friendly" nabízí buď přímo „baby friendly" služby (aktivity pro děti, ubytování, ZOO atd.) či produkty (zajímavé hry, potraviny a další produkty), popřípadě „baby friendly" doplňkové služby (např. hlídání dětí v dětském koutku v outletovém centru Freeport). Certifikát baby friendly je přidělován jednotlivým místům na základě podrobného průzkumu maminek našich ratolestí, aby se zde cítili příjemně a nebyly zklamány vybavením ani službami.

CURRENT INFORMATION

Children´s playground - At the lower station of funicular Harrachov - Čertova hora (Devil´s Mountain).

Regular rides are always in half and full hour.

Harrachov - Devil´s Mountain Cableway operated 9:00-18:00

Summer operation of Harrachov - Devil´s Mountain Cableway for pedestrians

SKI AREÁL HARRACHOV LIVE
DO NOT OVERLOOK

CHAIRLIFT