ZÍSKALI JSME STŘÍBRNOU KATEGORII CERTIFIKÁTU BABY FRIENDLY
Relaxujte a sluňte se u našeho parku zatímco Vaše děti zkouší jednu atrakci vedle druhé.

Být „baby friendly“ znamená být přátelský k dětem, tedy poskytovat takové služby či produkty, které umožňují vyžití pro rodiny s dětmi. Více se dozvíte na webu www.babyfriendlycertificate.cz. A pro rodiny s dětmi toho naše zařízení opravdu nabízí hodně. Veliký dřevěný hrad od výrobce Tomovy parky se skluzavkami, prolézačkami, lanovkou a dalšími překážkami, obří skákací trampolína, nafukovací skákadla, slack line, aj.

Rodinám s dětmi přinášíme také řadu výhod (RODINNÉ JÍZDNÉ NA LANOVKU anebo HARRACHOV CARD).

Děkujeme za vaši přízeň a těšíme se na setkávání s vámi.

O certifikátu baby friendly

Místa označená nálepkou baby friendly najdou zájemci na internetových stránkách www.vasikamaradi.cz, cíleně na nich hledají typy k výletům rodiny s dětmi. V principu to znamená, že jede-li rodina z Prahy na výlet do Harrachova a nezná to tam, má možnost na stránkách vasikamaradi.cz najít různá místa, která jsou vhodná pro rodiny s dětmi. Místa, kde mohou přespat, kde se mohou najíst a to vše v prostředí, které je „baby friendly", je doporučováno, vyzkoušeno a otestováno, následně certifikováno, a je zde záruka „baby friendly" parametrů.


Instituce s označením „baby friendly" nabízí buď přímo „baby friendly" služby (aktivity pro děti, ubytování, ZOO atd.) či produkty (zajímavé hry, potraviny a další produkty), popřípadě „baby friendly" doplňkové služby (např. hlídání dětí v dětském koutku v outletovém centru Freeport). Certifikát baby friendly je přidělován jednotlivým místům na základě podrobného průzkumu maminek našich ratolestí, aby se zde cítili příjemně a nebyly zklamány vybavením ani službami.

AKTUÁLNÍ INFORMACE

Letní provoz ukončen!

Lanovky mimo provoz!

Probíhají revizní práce a příprava na zimní sezónu.

 

SKI AREÁL HARRACHOV LIVE
NEPŘEHLÉDNĚTE