Odkaz facebook Odkaz novinky Odkaz Ceník

SOUPIS TISKOVÝCH ZPRÁV Z ROKU 2017

 

TZ 10. 4. 2017

Sportovní areál v Harrachově se už sice pomalu připravuje na ukončení sezóny a následné posezónní revize, na červené sjezdovce, která leží na severním svahu Čertovy hory a vede do městečka, však stále ještě leží poměrně dost sněhu. Podmínky v harrachovském skiareálu jsou ideální pro luxusní jarní lyžování i o Velikonočním prodlouženém víkendu. Ten bude pravděpodobně posledním víkendem, kdy bude možné si ještě užít v Harrachově lyžování či snowboarding a zároveň už i jarní aktivity. Lanová dráha už funguje v jarním smíšeném provozu i pro pěší turisty, kteří si tak mohou významně zpříjemnit stoupání na hřebeny Krkonoš.

 

TZ 20. 3. 2017

 Sněhové podmínky v harrachovském skiareálu jsou ideální pro luxusní jarní lyžování. Díky příznivým klimatickým podmínkám a vydatnému lednovému sněžení se daří stále udržovat komfortní vrstvu sněhové pokrývky. V současné době leží aktuálně na sjezdovkách okolo 70 cm sněhu. Jeho kvalita je pak hodně závislá na aktuální teplotě a klimatických podmínkách. Od pondělka 20.3. se mění ceny skipasů a v platnost vstupuje ceník pro vedlejší sezónu. Doslova cenovou nirvánu ocení lyžaři od 3. 4., kdy začíná jarní pád cen, kdy klesají každý týden ceny o dalších 7 %.

 

TZ 27. 1. 2017

Sportovní areál Harrachov zažívá jednu z nejkrásnějších sezón za poslední roky. Lyžařům i snowboardistům přeje počasí. Již v listopadu se podařilo díky příznivým klimatickým podmínkám vytvořit kvalitní základ z technického sněhu, na který během prosince a především na začátku lednu významně nasněžilo a na sjezdovkách i běžeckých tratích tak leží komfortní vrstva uživatelsky přívětivého sněhu od 80 do 150cm. Zatímco technický sníh je tvrdý a odolnější proti tání, přírodní dává lyžování komfort a umožňuje příjemný zážitek z lyžování i méně zdatným lyžařům.

 

TZ 4. 1. 2017

Zimní sezóna v Harrachově, tradičním horském resortu a hlavním městě západních Krkonoš je v plném proudu. Příznivé klimatické podmínky umožnily kvalitní zasněžování a první lyžaři se na harrachovské sjezdovky vydali už 9.12.2016. A od té doby se areál pravidelně plní příznivci zimních sportů. Dostatečné množství technického sněhu  dalo základ pro komfortní vrstvu sněhové pokrývky, která je udržována technickým  zasněžováním i občasným sněžením.


 

 

 

 

 

 

AKTUÁLNÍ INFORMACE

Letní provoz ukončen!

Lanové dráhy mimo provoz!

Probíhají pravidelné revizní práce a příprava na zimní sezónu.

SKI AREÁL HARRACHOV LIVE
NEPŘEHLÉDNĚTE

MEZINÁRODNÍ FESTIVAL OUTDOOROVÝCH FILMŮ

17.-18. 11. 2017 Harrachov - David wellness hotel

outdoor festival

Skibusem do Harrachova
Pro držitele Harrachov Card jede autobus zdarma, ostatní cestující zaplatí 20/10 Kč.