DĚTSKÝ PARK HARRACHOV - BÁJEČNÁ DOVOLENÁ S DĚTMI V KRKONOŠÍCH

Lanová dráha je "Baby friendly"

 Dětský park najdete u spodní stanice lanové dráhy Harrachov - Čertova hora. Od května 2020 ho ozdobily atraktivní HOPSINKY. Na velkém hřišti vyrostlo ze země 24 pružných koulí, velkých i menších, které jsou určené pro děti od šesti let. Děti na nich můžou skákat a odrážet se z jedné na druhou. Aby jejich dovádění bylo co nejvíce pohodové, vznikla pod hopsinkami měkká bezpečná dopadová plocha. V dětském parku přibylo na začátku léta 2020 ještě druhé hřiště s hopsinkami. Je určené pro menší děti do 110 centimetrů a kromě hopsinek na něm najdou také vodní matraci. Můžou si na ní zaskákat, ale i trochu zalenošit a odpočinout si.

Návštěvníci mají bezplatný jeden vstup na velkou TRAMPOLÍNU, nafukovací hrad LUMPIK nebo HOPSINKY, když si koupí jízdenku na lanovku na Čertovu horu (nahoru nebo zpáteční). Vstupenky na herní prvky dětského hřiště lze koupit také samostatně. Ceník zde.
Vstupenka platí pro jeden vstup na jednu atrakci na libovolně dlouhou dobu. Po opuštění hřiště už není možné se na stejnou vstupenku vrátit! Celodenní vstupenka pak platí na neomezený počet vstupů na jeden den.

Vstupenky na TRAMPOLÍNU, nafukovací hrad LUMPIK nebo HOPSINKY je možné zakoupit v pokladně lanové dráhy nebo v bufetu u trampolíny. Děti do 6 let musí být v doprovodu osoby starší 18 let.

Těšíme se vaši návštěvu, a pamatujte - Kdo si hraje, nezlobí!

Přijďte si užít svůj volný čas do našeho dětského parku s krásnými výhledy na okolí Krkonoš.

NA HŘIŠTI PLATÍ ZÁKAZ:

Poškozování a znečišťování prostor, zařízení a vybavení (v případě poškození bude provozovatel vymáhat náhradu nákladů vynaložených na opravu).

Volného pobíhání domácích zvířat.

Kouření, konzumace alkoholu a omamných látek.

Vjezdu motorových vozidel.

Stanovování a rozdělávání ohňů.

Pořádání propagačních či reklamních akcí.

NÁVŠTĚVNÍK JE POVINEN:

Respektovat návštěvní řád a pokyny správce hřiště.

Chovat se ukázněně tak, aby neohrožoval sám sebe ani ostatní návštěvníky.

Dodržovat čistotu.

AKTUÁLNÍ INFORMACE

Letní provoz ukončen!

Lanovky mimo provoz!

Probíhají revizní práce a příprava na zimní sezónu.

 

SKI AREÁL HARRACHOV LIVE
NEPŘEHLÉDNĚTE